Požičovňa lyží


Chcete ísť lyžovať ale nemáte potrebnú výstroj?
Žiadny problém v našej požičovni u Stanislava Macíka nájdete široký sortiment lyží, lyžiarok, snowboardov a všetkého príslušenstva, ktoré si môžete požičať.

Požičovňa lyží ponúka na desiatky lyží najrôznejších značiek. V požičovni lyží nájdete carvingové lyže značiek Atomic, Head, Rossignol, Elan, K2, Fischer, Salomon, Volkle a lyžiarske topánky značiek Dalbello a Alpina. Okrem lyží tu nájdete aj iný potrebný výstroj na požičanie. V prípade, že chcete ísť lyžovať ponúkame v našej požičovni lyží kompletnú výstroj – lyžiarske topánky, lyžiarske palice a taktiež lyžiarsku prilbu. V požičovni lyží u Macíka nájdete aj doplnky, ktoré si môžete zakúpiť. Sú to lyžiarske okuliare a lyžiarsku čiapku.

V požičovni lyží si na svoje okrem lyžiarov prídu aj ostatní nadšenci zimných športov. Na požičanie tu nájdete aj freerideové snowboardy a snowboardové topánky značiek Burton či Rossignol. V požičovni lyží u Macíka nájdete tiež bežky, sánky či tzv. big foot lyže – teda lyže krátke určené na extrémne lyžovanie.

A to všetko s dobrou radou od skúsených odborníkov.
lu u ru l r d
Lyže Dynastar